Jälgi mängu, NAINE

 

IMG_1661

Tervisesport on toimetanud aktiivse klubina juba kolm aastat. Oleme klubi, kus naiste osalus on väga suur. Klubis on 102 liiget, naisi on 46. Korralik arv.

Mis siis ikkagi tõmbab naisi just Tervisespordi klubisse. Üks on selge, meil toimub palju üritusi, mis on spetsiaalselt ainult naistele.  Mitte ainult ühistrennid, vaid just vabaja üritused. Koolitused, restorani õhtud,  saunaõhtud.

Tervisesport kujundas naistele ka imeilusa rattavormi. Põhitoonideks on roosa, must ja helesinine. Ilmselgelt kõige kaunimad rattariided.  Tipptehnoloogilised rattariided on otse Eesti tootjalt Moomoo.

Legendid räägivad, et kaunid riided tõstavad tuju, tulemusi ja võimalusi :) Las ilusad riided räägivad enda eest!

Tervisespordi rattariideid võivad osta endale kõik naisratturid, selleks ei pea kuuluma klubisse.

Jälgi mängu, NAINE!

Kui soovid abi rattavalikul, siis oled oma küsimustega alati teretulnud. Soovid abi treeningute osas, oled alati oma küsimustega teretulnud.

Kirjuta janika.berning@gmail.com

 

Janka roosas

 

Facebookist leiad ainult NAISTELE mõeldud treeningud üles roosa päise järgi.

Ürituse päisepildil on kollaaž naisratturitest. Tervisespordi logo on asetatud roosa ristküliku sisse. Nendel treeningutel on põhirõhk alustavatel ratturitel ja sotsiaalsel lävimisel. Kedagi maha ei jäeta. Palju loba-loba ja kui ilm lubab siis treening lõpeb alati kohvikus :)

Päis roosa naised