Meist

Tervisesport on ennekõike mõnus seltskond, kes hingavad ühes rütmis ja soovivad olla koos. Tervisesport on meeskond. Meeskond koosneb grupijuhtidest, kes korraldavad lahedaid trenne ja ühisüritusi. Tänaseks on grupijuhi programmiga liitunud 22 inimest. Siinkohal kutsungi üles kõiki, kes tunnevad, et tahavad ka olla grupijuhid liituma. Anna endast teada, sõber! 

Suvel teeme ühistrenne erinevates piirkondadest. Teeme sõite Tallinnast Tartuni jne. Pole midagi mõnusamat, kui suvisel varahommikul teha üks hommikune rattatiir koos laheda seltskonnaga. Loomulikult kuulub siia programmi ka hommikune kohvitamine.  Sügisel on kepikõnnid. Talvel on spinningud ja uisutamised.  Kõik üritused lisame üles ka facebooki. Igaüks leiab midagi endale sobivat.

Me ei tee koos ainult sporti, vaid veedame ka mõnusalt niisama vabaaega. Oleme käinud koos grillimas, bowlingut mängimas, pidanud maha korralikud saunamaratonid ja külastanud Stockholmi. Stockholmi külastasime ratastega, giidiks oli kohalik rattur Aivar. Plaane on veel küllaga.

 

Snapseed