Ürituste arhiiv

Kevadlaager Mallorcal 2016 Kevadlaagrid on Tervisespordi võtmesõna. Teeme seda südamega ja teeme hästi. Tervisesport nautis 2016a koos imelise seltskonnaga rattasõitu Mallorcal. Mallorcal on mahe vahemereline kliima, lopsakas ja roheline loodus, siledad ja hästi hooldatud teed. Saare mägisemas osas on maalilised vaated rannikule ja mägijärvedele, laugemas osas see eest vaheldub mägine maastik istanduste ja farmidega. Lähme Mallorcale tagasi aastal 2017

Vaata siia!

 

Aug 2016  Juba kolmandat aastat oleme mõnus seltskonnaga külastamas Stockholmi. Võib öelda, et reis õnnestus 110%. Kõigega vedas, tõeliselt lõbus seltskond ja ilus ilm. Külastasime Stockholmi kuulsat rattakohvikut, kus vesteldes omanikuga ja kontakte vahetades, viskasime õnge vette juba ka järgmiseks aastaks.

Vaata siia!

 

Juuli 2016 Lõuna-Eesti kuppelmaastiku südames asuv Kääriku ei vaja erilist tutvustamist. Kääriku on naelutatud Eesti spordi maastikule jäädavalt. Kui öelda näiteks Kekkose rada siis kõik ratta ja suusa „hullud“ hakkavad nihelema ja tahavad kohe rajale tormata. Meie suvelaagri baasiks on Kääriku Spordikeskuse hotell. Kääriku Spordikeskuses on suur hulk erinevaid võimalusi kuidas meeldivalt ja sportlikult aega veeta. Hotellist paarisaja meetri kaugusel on Kääriku järv.

Vaata siia!

 

Juuni 2016 asus korralik seltskond Tervisesportlasi teele Rootsi poole, et läbida 300km ümber Vätterni järve ja seda ühe päevaga. Tegime seda koos ja saime palju positiivseid emotsioone. See oli meie ühine väljakutse.

Vaata siia!

 

Jaan 2016 Järjest rohkem kasvab fatbike populaarsus. Terviseport koos Vabajooksuga korraldas talvise fatbike talvelaagri. Ilmaolud olid väga ekstreemsed :) Jääväljadel oli Fatiga tore uisutada!

Vaata siia!

____________________________________________________________________________________________________________________________

Ühised treeningud 2016

Sellel hooajal matkame koos. Teeme seda hooajal vältel ja teeme seda Eestimaa erinevates paikades. Teeme ühe ja kahepäevaseid matku. Teeme ratastega ja teeme ka jalgsi. Oled sinagi oodatud, sa ju tead, et maha kedagi ei jäeta!

Vaata siia!

 

Tervisespordiga koos ei saa mitte ainult sõita rattaga, vaid ka matkata, joosta, teha kepikõndi. Aastast 2016 lisandus ka iganädalane ujumine.

Vaata siia!

 

2016 MTB sõidud. Sõidame seepärast, et meeldib. Sõidame seepärast, et veeta aega kvaliteetselt. Oleme teinud ühissõite aastast 2012.

Vaata siia!

 

2016 MNT sõidud. Sõidame seepärast, et meeldib. Sõidame seepärast, et veeta aega kvaliteetselt. Oleme teinud ühissõite aastast 2012.

Vaata siia!

 

Kevadest sügiseni hommikused kohvisõidud. 2016 Ideaalne suvehommik hakkab kohvisõiduga. See on värske õhk, kastepiisad pärlendavad hommikuse päikese käes...

Vaata siia!

 

____________________________________________________________________________________________________________________________

Vabaajaüritused 2016

 

Okt 2016 Tervisesport tähistas oma neljandat sünnipäeva restoran Rootsus. Tegemist oli merepeoga. Õhtut tüüris Kapten Hardi Raiend isiklikult. Söödi, joodi, lauldi ja tantsiti. Täpselt nii nagu ühes laevas need asjad käima peavad.

Vaata siia!

 

 Suvi 2016. Öös on asju. Tervisesport korraldas romantilise rattasõidu õhtuhämaruses ja mõnusa grilliõhtu. Suvi on mõnus!

 

Suvel 2016 tõi Tervisesport soovib tuua rattamaailma ka kõige väiksemad. Perega veedetud aeg on väärtus omaette. Lapsed on meie tulevik.

 

Mai 2016 Traditsioonid, traditsioonid, traditsioonid. Taas kohtusime Tartus ja Tartu Rattaralli raames. Hommikul tegime koos ühissõidu, millel osales üle 40 ratturi. Päeval elasime kaasa proffidele ja õhtul oli Pasta Party.

 

 Veebr.2016 korraldas Tervisesport bowlinguõhtu mida nautisid väga paljud inimesed, olenemata oma elukutsest, vanusest ja kehalistest eeldustest. Traditsiooniliselt korraldab Tervisesport oma klubiliikmetele ja fännidele aeg ajalt bowlingu turniiri. Üritus on ikka eelkõige mõeldud mõnusa õhtu veetmiseks

Vaata siia!

 

____________________________________________________________________________________________________________________________

 

 

Treeninglaagrid Eestis ja välismaal 2015a.

Aprillis 2015 korraldasime rattalaagri Itaalia südames  neile, kes soovisid avastada selle ammendamatult rikka Toskaana maakonna võlusid. Toskaana on itaalia kultuuri häll. Unustamatu kogemus oli sõita oliivisaludega ääristatuid üles-alla looklevaid teid. Vaated, mis meie teedel avanesid olid tuttavad paljudest Toskaanat kirjeldatavates filmides. See kõik oli tõeline elamus ja romantika - küpressisalud, kuppelmaastikud, kaunid ajaloolised linnad, veinikeldrid ja loomulikult maailmakuulus Toskaana köök. Toskaana köök on maalähedane - puhtad maitsed ja tooraine värskus mängivad olulist rolli. Peaaegu kõik veinimõisad valmistavad ise ka ektsra neitsioliiviõli.

Vaata siia!

 

Juulis kogunesid Võsule tulihingelised ratturid ja kogusid hulgaliselt kilomeetreid. Kavas olid mõnusad ühistrennid, harivad koolitused ja saunaõhtu. Kilomeetreid koguti nii maanteel kui ka maastikul. Nautisime!

Vaata siia!

 

Augustis käis Tervisesport avastamas Rootsi Kuningriigi pealinna jalgratastel. Läbisime üle 40km. Ilm oli tõeliselt suvine ja seltskond võrratu. Järgmine suvi kordame!

Vaata siia!

 

Septembris kutsus Tervisesport MTB hundid Võsule, et nautida sügisest metsa ja mõnusat seltskonda. Õhtul saun ja mõnus muljetamine.

Vaata siia!

 

 

 

 

_________________________________________________________________________________________________________________________

Ühised treeningud 2015a.

Jaanuaris alustasime ürituste korraldamist värskes õhus. Sellessse albumisse lisame erinevaid pilte tegevustest, mis oleme läbiviinud. Tervisesport on aastast 2012 organiseerinud vabaõhu üritusi, matku, kepikõnde, uisuüritusi jne. Jätkame samas vaimus!

Vaata siia!

________________________________________________________________________________________________________________________

 Tervisespordi 2015  ühisveeremistest maanteel  saad pilte vaadata siit. Üheskoos on mõnus sõita!

Vaata siia!

________________________________________________________________________________________________________________________

Tervisespordi 2015  ühisveeremistest maastikul  saad pilte vaadata siit. Üheskoos on mõnus sõita!

Vaata siia!

 

20 augustil alustasime ühist sõitu Viitnalt. Tegime vahva ühistreeningu Lääne-Virumaal. Sõitsime 135km. Vahepeal kosutasime keha maitsva Ameerika burgeriga. Mõnusaks tegi sõidu ka kaasasolev saateauto, kuhu said paigutada ratturid oma asjad. Saateautost lasti ka meeleolukat Eesti muusikat.

Vaata siia!

 

Augustis toimus taas Selle Suve Väljakutse. See on võistlus, mida Tervisesport korraldab juba teist aastat. Sellel aastal osales 35 võistlejat. Staabiks oli sellel aastal Kalevi Jahtklubi. Kõige enam kogus sellel aastal kilomeetreid Erki Elbrecht ja Rene Pajus. Mehed sõitsid 189,2 km. Naistest kogusid kõige enam kilomeetreid Kätri Kübar ja Liina Märtin. Naised sõitsid 165km. Segavõitskonnast kogusid kõige enam kilomeetreid Kristiina Leks, Kairit Valk, Tarmo Rebina ja Reigo Väli. Sõideti 158,4 km. Alla 100 km ei sõitnud sellel aastal ükski võistkond.

Vaata siia!

 

_________________________________________________________________________________________________________________________

Vabaajaüritused 2015a.

Jaanuaris kutsusime kokku Tervisespordi tublid grupijuhid. Tervisespordi grupijuhtide programmi kuulub hetkeseisuga 16 tublit tervisesportlast/ratturit. Tegime koolitustreeningu, arutasime 2014 aasta tegemisi ja tegime koos uusi plaane. Veetsime koos mõnusa nädalavahetuse Tartus. Tervisesport tänab kogu südamest oma grupijuhte!

Vaata siia!

 

Mai kuus toimus Tervisespordi Rattaralli Weekend Tartus. Päeva alustasime ühissõiduga,  pärast vaatasime koos võidusõitu ja õhtul veetsime koos aega Dolce Vitas. Pühapäeval aga osalesime Tartu Rattarallil. 

Vaata siia!

 

Juunis kutsus Tervisesport  veetma koos romantilist suveõhtut Kaberneeme rannas. Juunikuu ööd on valged ja soojad, patt oli istuda sellel ilusal ajal kodus. Sõitsime rattaga, tegime lõket ja grillisime!

Vaata siia!

 

Oktoobris tähistas Tervisesport oma 3 aastast sünnipäeva. Tervisesport toimetab aktiivselt juba aastast 2012! Tähistasime Tervisespordi kolmandat sünnipäeva Baieri keldris. Kogunemise kohaks valisime hubase Baieri keldri. Baieri kelder see on õlle maailm, kus kannudel kerkivad aromaatsed õllevahu mäed ja õhus hõlmub Josperi ahjust tõusvate isuäratavate roogade lõhnad.Õhtu oli nagu alati lõbus ja tore. Nautisime üksteisega seltskonda, meenutasime möödunut ja rääkisime tulevikust. Tundsime rõõmu ja olime uhked oma tegemiste üle. Naiste kolmas koht Estonian Cupil, mõnusad grupitrennid, ilusad riided, ühiselt veedetud vabaajaüritused/laagrid jne. Liigume edasi!

Vaata siia!

 

Detsembris korraldas Tervisesport detsembrikuu seminari. Kohtusime taas hubases ja mõnusas Baieri keldris.
Meie külalisteks on Aerobike Cycling Agency esindaja Mihkel Reile ja SIS esindaja Kristo Reinsalu.

Vaata siia!

 

_______________________________________________________________________________________________________________________

Jälgi mängu, NAINE!

Naiste tegemised aastal 2015

Vaata siia!

 

 

________________________________________________________________________________________________________________________

Treeninglaagrid Eestis ja välismaal 2014a.

Aprilli kuus korraldasime kevadlaagri Mallorcal. Kindlasti peab hea laagri jaoks olema täidetud mitu tingimust. Põhilisteks nendest on asukoht, ilm ja seltskond. Tervisespordi korraldatud kevadlaager toimus suurepärase teedevõrguga tuntud rattaparadiisis Mallorcal. Tegemist on saarega, kuhu tuleb kevadperioodil üle maailma kokku 40 000–60 000 ratturit kuus. Saar pakub oma pinnavormide poolest sõitmisvõimalusi kõikidel tasemel harrastusportlastele.  Oleme oma sõpradele ja fännidele lubanud, et treeningutel ja ühisveeremistel kedagi üksi ei jäeta. Seda mõtteviisi kandsime  ka kevadlaagris.

Vaata siia!

 

Juulis toimus Tervisespordi kesksuve laager Kuremaal. Põrguline palavus, super seltskond, imelised vaated. Lisaks rattasõidule tutvumisõhtu, koolitus, tantsuõhtu. See kõik kokku ongi SUVI!

Vaata siia!

 

Augustis käis Tervisesport  avastamas Rootsi Kuningriigi pealinna jalgratastel. Stockholm on ratta seljas avastamiseks suurepärane linn, sest kuna see paikneb 14 saarel siis avaneb ratturile iga käänaku tagant hoopis uus ja ilus vaade. Rattateed kulgevad läbi terve linna ja seega on jalgrattasõit ohutu ja mugav.
Täname kogu grupi poolt kohaliku jalgratturit Aivar Heamägi, kes oli meile teejuhiks!

Vaata siia!

 

________________________________________________________________________________________________________________________

Ühised treeningud 2014a.

Mai kuus käisime Tartus. Tartu Rattaralli on sündmus. Alustasime Tartu Rattarallit hommikul ühisveeremisega. Päeval vaatasime koos Tartu GP-d. Õhtusööki nautisime Dolce Vitas. Pühapäeval osalesime Tartu Rattarallil.

Vaata siia!

 

Juulis toimus Rapha 100 km. Tervisespordil on traditsiooniks saanud korraldada südasuvel Rapha 100 km sõit. Sõidul valivad kiiruse naised. Naised on selle sõidu peremehed!

Vaata siia!

 

Augustil kogunesid MTB fännid kokku, et nautida Sulev Lippu juhtimisel Viimsi kandi metsaradu. Tervisesport tänab Sulevit ja Erkit südamest sellise mõnusa võimaluse eest!

Vaata siia!

 

Augustis kutsus Tervisesport Eesti taasiseseisvumispäeva tähistama hoopis teistmoodi. Sõitsime rattaga Haapsalusse ja tagasi. Ajalugu, mälestused, meenutused ja isegi imed kuuluvad meie ellu. Igal riigil ja rahval on tähtpäevi, sümboleid ja väärtusi, mida peetakse pühaks ja austusväärseks.
Jäägu taasiseseisvumispäev tähistama seda, et eestlane elab kindlalt ja vabalt isade maal.

Vaata siia!

 

Augustis korraldasime huvitava võidusõidu, mis sai alguse kell 8.00 ja lõppes kell 14.00. Võistkond koosnes kahest kuni neljast liikmest. Võitsid kõik! Erilise tähelepanu pöörasime selle aja jooksul läbitud kilomeetritele. Kõige enam läbiti 176 km. Võistlejaid oli kokku 27. Auhindu jagus kõigile. Suured tänud teile - Veskimati, Oliver Sõgel, Squeezy Sports Nutrition Estonia, Paulig Eesti Kohvimaailm, Urve Russow. Küpsiseks tordil oli Kari Kuulman koos Timexi kelladega!

Vaata siia!

 

Oktoobris korraldas Veiko Viira rattamatka. Sõitisme rongiga Paldiskisse ja Tallinnasse tagasi mööda sügisvärvides ääristatuid metsateid. Osales 38 ratturit.

Vaata siia!

_________________________________________________________________________________________________________________________

Tervisespordi ühisveeremistest maanteel  saad pilte vaadata siit. Üheskoos on mõnus sõita!

Vaata siia!

________________________________________________________________________________________________________________________

Tervisespordi ühisveeremistest maastikul  saad pilte vaadata siit. Üheskoos on mõnus sõita!

Vaata siia!

 

__________________________________________________________________________________________________________________________

Vabaajaüritused 2014a.

Märtsis korraldasime esimese bowlingu ürituse. Mõnus ja meeldiv ajaviide on saanud traditsiooniks.

Vaata siia!

 

Aprillis käisid naised koos õhtustamas ja plaane pidamas. Jälgi mängu, Naine!

Vaata siia!

 

Juunis grillisime koos Rootsu Rannabaaris. Ilm oli küll külm ja vihmane aga õhtu koos maitsvate söökide ja jookidega on väga mõnus.

Vaata siia!

 

Septembris oli Tervisespordil saunamaraton. Saunaskäimisel on eesti kultuuris oma aus ja kindel koht. Saunas räägiti selgeks maailma asjad ja mõeldi elu üle järele.
Tervisesport veetis sügisõhtu sõites rattaga, grillides ja saunatades.

Vaata siia!

 

Oktoobris tähistasime Tervisespordi sünnipäeva. Tervisesport on toimetanud aktiivselt 2012 aastast.
Tervisesport, see on:
Siht, mida mööda minna.
Eesmärk, mille poole püüelda.
Unistused, mille nimel elada.
Sõbrad, kelle seltskonda nautida.

Vaata siia!

 

Detsembris toimus taas bowlingu üritus "Kuldne Kuul" Bowling kujutab endast suurepärast meelelahutusviisi just seetõttu, et bowlingut saavad koos mängida ka kõige erinevamad inimesed. Bowling pakub ikka samasugust mängulusti.

Vaata siia!